Imperium Cecho Slovakov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ogame alianca.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pokec O ogame

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
FilipXD112

FilipXD112


Počet príspevkov : 81
Join date : 14.04.2009
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyPo apríl 20, 2009 2:40 am

pridal som to do sekcie pokec, pretože som pri prehliadke fora zistil, že dosť užívateľov píše otázky na hru do úplne odlišných tém ktoré s otazkou nesuvisia... Exclamation TO JE SPAM Exclamation (hehe to mi pripomenulo TO JE SPARTA xDDD), to sa moji mily na vacsine for tresta banom...moze sa tam posielat uplne vsetko co sa týka hry od vysvetlovania pojmov ako fleetsave az po diskusiu o hracoch a alianciach

tema je uz vytvorena len chcem vediet ci sa to oplati a ci ste ochotni tam prispievat.


Naposledy upravil FilipXD112 dňa Po apríl 20, 2009 9:18 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Spravce Rene
Admin
Spravce Rene


Počet príspevkov : 153
Join date : 25.03.2009
Age : 25
Bydlisko : bojnicky

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyPo apríl 20, 2009 5:11 am

pridal som to do sekcie pokec, pretože som pri prehliadke fora zistil, že dosť užívateľov píše otázky na hru do úplne odlišných tém ktoré s otazkou nesuvisia... Exclamation TO JE SPAM Exclamation (hehe to mi pripomenulo TO JE SPARTA xDDD), to sa moji mily na vacsine for tresta banom...moze sa tam posielat uplne vsetko co sa týka hry od vysvetlovania pojmov ako fleetsave az po diskusiu o hracoch a alianciach

tema je uz vytvorena len chcem vediet ci sa to oplati a ci ste ochotny tam prispievat.

rene:noo nekedi mas pravdu ale nwm ci je to good napad
Návrat hore Goto down
FilipXD112

FilipXD112


Počet príspevkov : 81
Join date : 14.04.2009
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyPo apríl 20, 2009 7:25 am

podla mna je...teraz pred chvilou som pozeral oznamenia kde maju byt skoro cisto adminske prispevky a uz aj tam sa rozoberaju lode lol! ...opat janos s matejom xD.
Návrat hore Goto down
matejharcar

matejharcar


Počet príspevkov : 600
Join date : 27.03.2009
Age : 28
Bydlisko : normalne Presov momentalne Antverpy v Belgicku

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyNe apríl 26, 2009 4:02 am

filip......kukni sa kolko OT prispevkov je v prehrach odpadnes tam v daktorych vlaknach 2 OT strany....ja som hovoril ze OT ale mna nikto nikdy nepocuva kurnik.....a zacina furt janoz a ne zeby do pokecu hodil nove vlakno ne...zacne tam spamovat a hadzat OT a chudaci admini.....bodaj ho banli XD
Návrat hore Goto down
FilipXD112

FilipXD112


Počet príspevkov : 81
Join date : 14.04.2009
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyNe apríl 26, 2009 9:13 am

ved o tom doteteraz tocim xD
Návrat hore Goto down
matejharcar

matejharcar


Počet príspevkov : 600
Join date : 27.03.2009
Age : 28
Bydlisko : normalne Presov momentalne Antverpy v Belgicku

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyNe apríl 26, 2009 2:08 pm

nerozumiem celkom...o com?
Návrat hore Goto down
FilipXD112

FilipXD112


Počet príspevkov : 81
Join date : 14.04.2009
Age : 29
Bydlisko : Prešov

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyPo apríl 27, 2009 8:37 am

o tom ze su v temach nezmyselne Off topic prispevky
Návrat hore Goto down
matejharcar

matejharcar


Počet príspevkov : 600
Join date : 27.03.2009
Age : 28
Bydlisko : normalne Presov momentalne Antverpy v Belgicku

Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame EmptyPo apríl 27, 2009 11:19 am

to je pravda skoda ze ich potom admini nemazu...asi neni take pravo tu na fore....a okrem toho aj toto zavana OT takze...sa podme bawit o tom co a ako s OGame..ak niekto nieco newie tak sa kuknite pls do mojho vlakna Par uzitocnych stranok najdete tam viac nez par linkov na rozne dost uzitocne stranky takze uz prosim nespamujte otazkami ktorych odpovede na tych strankach najdete ku strankam je aj popis takze viete ktoru vam treba........howgh!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pokec O ogame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec O ogame   Pokec O ogame Empty

Návrat hore Goto down
 
Pokec O ogame
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» POKEC O OGAME (aneb triky, tipy, taktiky....)
» noo a co tak nejaky pokec a comkovek???
» OGame 0.84
» FoxGame-pomocka na OGame dostupna pre Firefox

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Imperium Cecho Slovakov :: Ogame.sk :: Návrhy-
Prejdi na: