Imperium Cecho Slovakov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ogame alianca.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyŠt marec 26, 2009 12:14 pm

Dňa 03-26 18:50:42 sa v boji stretli tieto flotily:

Útočník head_boy (1:62:11)
Počet:
Ľ. stíhač 1

Obranca Jedna Rana (1:247:7)
Počet:
Ľ.laser 1


Spotreba: 46


Rentability:
Útočník: -4.000

Created by OGSconverter
Návrat hore Goto down
Admin DaVvE
Admin
Admin DaVvE


Počet príspevkov : 61
Join date : 23.03.2009
Age : 28
Bydlisko : Příbram

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyŠt marec 26, 2009 12:39 pm

Uz som sa lekl ze to mel byt utok elephant Basketball
Návrat hore Goto down
https://i-czsvk.slovakforum.net
janos11

janos11


Počet príspevkov : 472
Join date : 25.03.2009
Age : 30

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyNe marec 29, 2009 2:49 am

hehe hm hm si ho proste nemohol ospionovat?? ale minule na mna zautocil jeden s 90 bojovimy lodami a 100kriznikmi- posla mi cela obrana a flotila nemal som absolutne nic ale uz som s nim kamos lebo proste jeňa som dobra povaha Smile
Návrat hore Goto down
Spravce Rene
Admin
Spravce Rene


Počet príspevkov : 153
Join date : 25.03.2009
Age : 25
Bydlisko : bojnicky

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyPo marec 30, 2009 9:31 am

mohol si ospionovat ale taketo veci si nemusel sem ani davat ved je to nejake zaujimave???podla mna ne
Návrat hore Goto down
janos11

janos11


Počet príspevkov : 472
Join date : 25.03.2009
Age : 30

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyUt marec 31, 2009 8:58 am

moj suhlas s tvojim nazorom
Návrat hore Goto down
matejharcar

matejharcar


Počet príspevkov : 600
Join date : 27.03.2009
Age : 28
Bydlisko : normalne Presov momentalne Antverpy v Belgicku

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptyUt marec 31, 2009 10:09 am

jj obranu testujes spionazou ak ti neukaze nic ani lode ale ukaze ti budovy nema nic a veselo zober len transpy a idemeeeeeeee
a NEXAPEM ABSOLUTNE ako mohol jeden jediny LL zlozit LS to sa neda ty asi nemas vysoke pancerovanie a stity co??zato on ma asi fajn zbranovky aj secko inac...idem to simnut

EDIT autorom : no teda speedsim mi vypisal 5%sancu utocnikovu na uspech...kks tak to je teda
Návrat hore Goto down
janos11

janos11


Počet príspevkov : 472
Join date : 25.03.2009
Age : 30

head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu EmptySt apríl 01, 2009 6:24 am

no ale ves to bol iba test
Návrat hore Goto down
Sponsored content





head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty
OdoslaťPredmet: Re: head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu   head_boy vs. Jedna rana   to bola skuska aku ma obranu Empty

Návrat hore Goto down
 
head_boy vs. Jedna rana to bola skuska aku ma obranu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Imperium Cecho Slovakov :: Ogame.sk :: Prohry-
Prejdi na: